KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088070
nr 1408 8070
Ana Wilhelmson-Lagerman
(1907-1988), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad. Olja på pannå, 47x32cm, yttermått inklusive ram: 55x40cm
Utrop:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:34:29
Ana Wilhelmson-Lagerman
Läs mer om Ana Wilhelmson-Lagerman